Presentatie eindproducten Muziektherapie
- Finals
De afstudeerkandidaten van de opleiding Muziektherapie presenteren hun eindproduct, ter afsluiting van hun bacheloropleiding.
Vandaag presenteren de Muziektherapie studenten het resultaat van een jaar lang werken aan zijn/ haar individuele product, als afsluiting van hun bacheloropleiding. Denk hierbij aan een onderzoeksscriptie, een methode die iemand heeft ontwikkeld, of een podcast. De presentaties vinden plaats op dinsdag 18 en woensdag 19 juni.
Naast een presentatie voor beoordelaars, medestudenten en overige genodigden richten de kandidaten ook een zgn. posterpresentatie in, waarin zij elk hun product in beeld brengen en vragen kunnen beantwoorden van hun kijkers.
Programma 19 juni
10.30-11.00u Inloop en start
11.00-11.30u Mirte Geerts - "Aut of service": mogelijke toepassingen van muziek(therapie) bij overprikkeling door autisme
11.30-12.00u Jonne ter Braak - Muziektherapie bij het jonge kind – Podcast
12.30-13.30u Lunchconcert diverse ensembles
14.00-14.30u Janneke de Groot - "Kom bij me zingen – Samen luisteren, samen zingen, samen weer even samen zijn". Contact door middel van muziek bij mensen met beginnende dementie.
14.30-15.00u Moos te Velthuis - De Mobiele Muziekproductiekar: Ontdek de impact van muziektechnologie en muziekproductie in de forensische psychiatrie en GGZ
Openbare posterpresentatie
De openbare posterpresentatie is donderdag 20 juni van 16.00-18.00 uur in de kantine van het conservatorium. Afstuderende muziektherapie bachelor- en masterstudenten vertellen je in deze openbare posterpresentatie over hun onderzoek. Kom en geniet van de grote diversiteit in onderwerpen in het werk van de studenten, luister naar inspirerende optredens, onder het genot van een drankje!