Is dansen je lust en je leven en wil je later misschien wel professioneel danser, choreograaf of docent dans worden? Meld je dan aan voor de oriëntatieklas (groep 7 of 8) of voor de ArtEZ Vooropleiding Dans (middelbare scholieren).
Houd rekening met de volgende voorwaarden:
Ben je al 14 jaar en wil je toch heel graag auditie doen voor de Vooropleiding Dans Enschede? Neem dan contact op met Nina Nestelaar: nnestelaar@hetstedelijklyceum.nl.
Ben je toegelaten? Dan kun je je aanmelden.
Aanmelden gaat online via ArtEZ Osiris.
Hier maak je eerst een account aan op naam van de leerling. Vul het e-mailadres van een van de ouders/verzorgers in. Ben je ingelogd, dan klik je op Voortraject Dans. Nu heb je twee mogelijkheden:
Na je volledige inschrijving krijg je op het e-mailadres van de ouder een bevestiging. Daarna krijg je van ons Onderwijsbureau een uitnodiging voor de auditie.
Tijdens de auditie beoordelen we je fysieke mogelijkheden, muzikaliteit, presentatie en creativiteit. Kun je al iets van jezelf laten zien? We bekijken ook in hoeverre je openstaat voor verbetering en voor iets nieuws leren. Na de auditie krijg je binnen een week bericht of je bent toegelaten. De toelating geldt alleen voor de oriëntatieklas of Vooropleiding Dans en alleen voor het schooljaar dat direct op de auditie volgt.
24 januari 2026: Open Dag
Locatie: Het Stedelijk Kottenpark, Enschede
Tijd: 12:30 - 15:30 uur
29 januari 2026: Auditie
Locatie: De dansstudio's - Het Stedelijk Kottenpark, Enschede
Tijd: 16:00 - 18:00 uur
21 maart 2026: Meeloopdag Enschede
Locatie: De dansstudio's - Het Stedelijk Kottenpark, Enschede
Tijd: 10:00 - 13:00 uur
26 maart 2026: Auditie
Locatie: De dansstudio's - Het Stedelijk Kottenpark, Enschede
Tijd: 16:00 - 18:00
2 juni 2026: Eindvoorstelling
Locatie: Schouwburg Hengelo
Tijd: 19:30 uur