In deze double bill zie je twee afstudeervoorstellingen van talentvolle ArtEZ-makers op één avond. Ramez en Sem brengen hun persoonlijke verhaal naar het podium met een flinke dosis lef, humor, energie, muziek en verbeelding.

Ramlet - Ramez Basheer
In dit autobiografische theaterstuk deelt Ramez zijn persoonlijke verhaal over identiteit, zelfacceptatie en de kracht om je eigen weg te kiezen. Wat betekent het om jezelf te zijn, terwijl de wereld je steeds opnieuw definieert? Met humor en eerlijkheid daagt Ramez het publiek uit om deze vragen samen te onderzoeken.
Ramez Basheer, een Palestijns-Syrische acteur die sinds 2015 in Nederland woont, studeert met zijn voorstelling Ramlet af aan de ArtEZ Toneelschool.
eindregie & begeleiding: Benjamin Moen | licht, geluid & productie: ArtEZ | met dank aan: Keja Kwestro, Sally Jabour, Omar Aldarwish en Aous Marchan
BIBI LOLA - Sem Abelskamp
“Lieverd, ik heb zoveel meegemaakt. Waar moet ik in godsnaam beginnen? Dus: ga zitten, trek je pumps uit, haal adem, neem een slok wijn en geniet. Want mijn verhaal begint nu.”
Met een wasserette als decor en de draaiende machines als haar live orkest, neemt BIBI LOLA je mee in een hartstochtelijke en intiem relaas: over de vuile was niet buiten willen hangen en je voor altijd willen verliezen in show, glitter en spektakel.
Acteur Sem Abelskamp kruipt in de huid van zijn alter ego BIBI LOLA en deelt het verhaal van een jongen wiens leven op één avond totaal kantelde. Met humor, muziek en verbeelding brengt hij een ode aan iedereen die ooit buiten de groep viel. Want: als je niet mee mag doen, moet je het zelf doen.