Maak kennis met Nadina - een Letse zangeres die in Nederland woont.
Als haar wordt gevraagd welke muziek ze maakt, lacht ze en zegt: Mensen om me heen noemen het “Nadina Jazz”. Maar als we het wat serieuzer nemen - het is hedendaagse jazz die slim gemaakte teksten, improvisatie en al haar invloeden uit het verleden met elkaar verweeft.
In haar laatste concert neemt ze je mee op reis, om hoop te vinden in verdriet, liefde in pijn en verlangen in ellende met haar kwartet Soniri en een aantal zeer speciale gasten.
"Als er niets anders is, wend ik me tot muziek en schrijven. En dat is hoe ik de wereld zie, en dit is hoe ik jullie zie - door de bitterzoete lens van verhalen vertellen en liefde voor elkaar.
Op het vieren van jou, mij, de muziek, liefde, pijn en stilte die het met zich meebrengt."
Muzikanten:
Nadina Podinska - Zang
Lukas Proske - Accordeon
Carl Jona Olbrich - Contrabas
Leander Seekings - Drums
Nathan Becker - Gitaar
Joep Vlaar - Piano
Als je meer wilt weten over Soniri:
https://www.instagram.com/soniri_music/
https://www.facebook.com/profile.php?id=61572243326539
Tussen 2 juni en 1 juli 2025 spelen de finalisten van de opleidingen Jazz & Pop, Muziektheater, Compositie voor Film en Theater en Master of Music van het ArtEZ Conservatorium Arnhem hun afstudeervoorstellingen.
Deze afstudeervoorstelling van ArtEZ Conservatorium Arnhem is gratis toegankelijk.