Dans

Docenten en medewerkers

Docenten en medewerkers

ArtEZ Bachelor Dans presenteert met trots haar internationale team van docenten en medewerkers:

Guest teachers, choreographers and guides participating in the Circle of Guides: 
Amos Ben Tal, Ana Ladas, Andrea Bozic, Ann van den Broek, Annelies Oosterloo, Bára Sigfúsdóttir, Birgit Gunzl, Bruno Listopad, Caroline Finn, Cecilia Moisio, Dario Tortorelli, Diane Elshout, Edan Gorlicki, Eilit Marom, Emilie Gallier, Estefania Miranda, Ezequiel Sanucci, George Reischl, Hendrik Aerts, Idan Sharabi, Jack Gallagher, Jasper van Luijk, Julio Iglesias, Keren Levi, Keren Rosenberg, Konstantina Georgelou, Liat Magnezy, Louis Rombeaud, Malgven Gerbes, Marta Reig Torres, Maurice Causey, Michael Getman, Monique van Hinte, Mor Shani, Nicole Beutler, Piet Rogie, Reut Shemesh, Ron Amit, Roser Lopez Espinoza, Shai Faran, Thomas Kortvelyessy & Ty Boomershine

Regular staff:

Gemma Jelier: Hoofd Bachelor of Dance
Giséla Binkhorst: Managementassistent

Eva Tremel: mentor eerste jaar Kinaesthetic Awareness
Linda Olthof: mentor tweede jaar, Dynamic Theatre and Dance, begeleider Duets
Sjoerd Vreugdenhil: mentor derde jaar, Classical, Partnering
Reut Aviran: mentor vierde jaar, Partnering, Contemporary

Marta Nejm: Classical & Floor Management
Aryeh Weiner: Classical & Limon & rehearsal director
Philip Taylor: Graham & Graham Today & Classical & Boys Class & Artistic advisor

Hanneke Koolen: theorie (Reading/Writing & Work Field Orientation)
Jochem Naafs: theorie (Dance Dramaturgy, Coaching Artistic Research)
Peter Härtel: Musical Insights

Tony Vezich: Contemporary
Ime Essien: Contemporary, InnerMovementEvolution work, Process Inquiry
Cristina Leitao: Contemporary

Eva Karczag: Kinesthetic Awareness
Hillary Blake: Firestone Improvisation/composition, Preparation Solo, begeleiding Choco & Bingo project
Angus Balbernie: Coordinator Choco week (combinatie choreografie & compositie)
Joao Da Silva: Improvisation (derde jaar)
Sara Wiktorowicz: Contact improvisation
Irma Nijenhuis: Basic Theatre

Joost van Megen: Coordinator Health, Conditioning & Health Tests
Luciola Dumont: Transition trainer
Brendon Koolen: Mental Training
Inge van Amerongen: Anatomical Awareness
Derrick Brown: Nutrition
Astrid Erens: Pilates
Nina Funk: Dance Condition
Patricia van Deutekom: Dance Condition 

Ben Voorhaar: Costume design
Berry Claessen: Technique for Solo