Voor de eerste toelatingsronde lever je digitaal portfolio in. Daarin laat je je beeldend werk zien en werk dat je hebt gemaakt naar aanleiding van de thuisopdracht – deze ontvang je na je aanmelding. Ook geef je een toelichting over je werk in de vorm van een filmpje.
Op basis hiervan bekijken we of je wordt uitgenodigd voor de tweede ronde: de toelatingsdag.
Tijdens beide toelatingsrondes - het ingestuurde werk en het gesprek - kijken we niet alleen naar wat je maakt, maar vooral naar wie jij bent als maker.
Ons team let op:
We zoeken geen perfect portfolio, maar wel een begin van een eigen blik. Iets dat ons uitnodigt om met je in gesprek te gaan.
We willen graag zien wat je de afgelopen jaren hebt gemaakt. Dat mag thuis zijn, op school of tijdens een cursus. Je portfolio mag verschillende vormen hebben, van tekeningen tot digitaal werk.
Tijdens open dagen kun je je portfolio laten bekijken en krijg je tips van studenten en docenten.
[Ik wil me aanmelden voor de open dag]