Studenten en alumni van ArtEZ nemen de stad over tijdens Uitnacht Arnhem
Op vrijdag 24 januari barst Arnhem uit zijn voegen van kunst en cultuur. Van dans en muziek tot beeldende kunst en poëzie: ArtEZ-studenten en alumni laten zien waar ze toe in staat zijn. Mis het niet!
Bekijk op drie locaties in de binnenstad het afstudeerproject van Fadia Ba'abduh aan de master Architectuur. In de ruimtes die zij in de Arnhemse binnenstad ontwierp, probeert ze de sfeer die de dood in haar leven heeft gebracht te analyseren en vast te leggen, als plekken voor herinnering in de levendigheid van het stadshart. Om 20:00u en 21:00u start vanuit de Eusebiuskerk (toreningang) een wandeling langs de locaties, met een toelichting op het project. Buiten die tijden is het werk te zien in de Eusebiuskerk (torenportaal) en de etalages van Manfield (Ketelstraat 4) en Sofacompany (Gele Rijdersplein 13) in de Arnhemse binnenstad.
Kom naar de 025 Fashion Lounge in Rembrandt, waar onder andere studenten Fashion Design hun indrukwekkende werk presenteren in de tentoonstelling Toile-de-Luxe 2025. Of laat je tas, t-shirt of ander kledingstuk bedrukken met een uniek ontwerp van Farah Fayyad via de zeefdruk-carrousel van State of Fashion powered by Stichting Plaatsmaken. In de Textile Surgery van ArtEZ University of the Arts/Engage4BIO leer je meer over de herkomst van je kleding, vergelijkbaar met ‘Tussen Kunst en Kitsch’, maar dan met mode!