Haite Schootstra, Master arrangeren Jazz & Pop: The Music of Me

Jazz & Pop Muziek
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon Blijmarkt 25, Zwolle Dommerholtzaal

'The Music of Me', afstudeerconcert van Haite Schootstra, Masterstudent arrangeren Jazz & Pop ArtEZ Conservatorium Zwolle

Componist Haite Schootstra is in Zwolle de enige masterstudent die dit jaar afstudeert bij Jazz & Pop. In The Music of Me brengt hij samen met de ArtEZ big band zijn eigen composities ten gehore die je meenemen in zijn eigen wereld. Ook schreef hij composities voor een blazersband, bestaande uit 6 blazers en een rimte sectie, de genres van deze composities reiken van rustige swing naar groovende funk!

Daarnaast komen ook kleinere ensembles aan bod. Tijdens zijn Master opleiding zocht hij als componist en arrangeur verbinding bij de studenten Klassieke Muziek, om zo in dit concert zijn diversiteit te laten zien. Voor zijn afstudeeronderzoek heeft Haite de connectie met de instrumentalisten opgezocht. Hij wil zich breed oriënteren en de luisteraar bij de hand nemen. “Het gaat mij om melodieën die in je hoofd blijven zitten.”

Disciplines

Muziek