Nieuws


Inhoud:

Violiste ronde verder in YouTube Orchestra

Violiste ronde verder in YouTube Orchestra 

 

Annemarie van Viegen (student aan het master programme Klassieke Muziek) is één van de drie Nederlandse kandidaten voor de finale van het YouTube Symphony Orchestra, het eerste symfonieorkest dat via internet wordt samengesteld. Wereldwijd zijn er 200 finalisten geselecteerd die op 14 februari bekend zijn gemaakt. Uit deze groep worden door stemmers over de hele werled circa 80 musici gekozen om op 15 april met het YouTube Symphony Orchestra in Carnegie Hall in New York te spelen.

 

Om verder te komen, heeft Annemarie ieders steun hard nodig. Je kunt tot zondag 22 februari op haar stemmen via de website van YouTube.

 

Onder de tweehonderd genomineerden zijn de Nederlandse harpspeelster Regina Ederveen, celliste Rosette Kruisinga en violiste Annemarie van Viegen. In december 2008 startte het project van YouTube. De audities liepen via de videowebsite, waaraan musici van over de hele wereld hebben meegedaan.

 

 


Navigatie:


Opleidingskeuze: