Masters en lectoraten


Inhoud:

foto Hans Vroege

 

Kunst en kunstonderwijs zijn voort-durend in ontwikkeling. Nieuwe kennis en inzichten zijn daarbij onmisbaar. De masteropleidingen en lectoraten van ArtEZ dragen hieraan bij door onderzoek en theorievorming.

 

Lectoraten

De lectoraten van ArtEZ  zijn de schakel tussen de hedendaagse internationale kunstwereld en het kunstonderwijs van ArtEZ. Door toegepast onderzoek dragen zij bij aan ontwikkeling en vernieuwing van het onderwijsprogramma en aan de versterking van de uitvoeringspraktijk. Studenten en docenten van ArtEZ worden zoveel mogelijk bij het onderzoek betrokken. Ook door publicaties, symposia, lezingen en workshops. De lectoraten werken daarbij nauw samen met de masteropleidingen van ArtEZ, waardoor er kennisuitwisseling en gemeenschappelijke onderzoeksprogramma’s ontstaan. Ook zijn er hogeschooloverstijgende samenwerkingsverbanden, zoals met universiteiten, kenniskringen en andere onderzoekspartners.

 

Masteropleidingen van ArtEZ
Naast de breed georiënteerde bacheloropleidingen biedt ArtEZ een aantal specifieke masteropleidingen. Deze opleidingen staan in verbinding met de actuele kunstpraktijk en zijn internationaal georiënteerd. Ook de studenten van de masteropleidingen leveren door toegepast onderzoek een bijdrage aan het ontwikkelen en beschikbaar stellen van kennis en kwaliteit.

 

 

 


Navigatie:


Opleidingskeuze: