Afgestudeerden ArtEZ interieurarchitectuur exposeren in Geslaagd Ontwerp 11
Afgestudeerden ArtEZ interieurarchitectuur exposeren in Geslaagd Ontwerp 11
Ruim 10 van de 18 talentvolle onlangs afgestudeerde interieurarchitecten van de opleiding interieurarchitectuur, onderdeel van de faculteit ArtEZ Architectuur in Zwolle, exposeren van 19 november tot en met 13 december bij het architectuurcentrum Twente. Geslaagd Ontwerp is een jaarlijkse expositie van het architectuurcentrum die na afloop van het laatste studiejaar van de deelnemers nu al voor de 11e maal wordt georganiseerd.
"De tentoonstelling laat toonaangevend afstudeerwerk zien van jonge ontwerpers die een opleiding hebben gevolgd binnen Nederland (architectuur, industrieel ontwerpen, landschapsarchitectuur, stedenbouw en interieur) en waarvan de ontwerper of het ontwerp een relatie heeft met Twente. "
De oud-studenten die deelnemen zijn:
Lieke Roerink
Marloes Beukema
Kim Kleinsman
Anne-marie Hendrikse
Marieke Aasman
Bram van den Heuvel
Mark Siemerink
Dyneke Kuiken
Loes Scholten
Joyce Bark
Eric de Leeuw van DLVZ/Architecten en coordinator van de opleiding ArtEZ interieurarchitectuur zal op 19 november om 19:30 uur de expositie openen.
Meer informatie op www.architectuurcentrumtwente.nl.