Aanmelden


Inhoud:

Aanmelden bachelors, masters en associate degree via Studielink

Studielink is het online inschrijfsysteem van het Nederlands hoger onderwijs. Je meldt je zo automatisch aan bij DUO (voormalig Informatie Beheer Groep). Via Studielink kun je ook studiefinanciering aanvragen.

 

Let bij je aanmelding op het volgende:  

  • Door de inrichting van Studielink is het mogelijk om te kiezen voor een opleiding in een plaats waar ArtEZ die niet aanbiedt. Daarom wordt bij ArtEZ de locatie achter de opleidingsnaam vermeld, bijvoorbeeld Docent Theater Arnhem en  Docent Theater Zwolle. Alleen bij de master Muziek kun je de gewenste locatie selecteren met het voorkeuzemenu.
     

  • In Studielink moet je kiezen tussen voltijd en deeltijd. ArtEZ heeft slechts enkele opleidingen in deeltijd. Check dit in ons opleidingenoverzicht in de rubriek studieaanbod.
     

  • Bij je aanmelding voor de bacheloropleiding van de ArtEZ Dansacademie en ArtEZ Academie voor theater, dien je een digitale pasfoto mee te sturen. In Studielink word je naar ons pasfoto-formulier doorgelinkt. 

Zo meld je je aan in Studielink:

  1. Ga naar Studielink via http://artez.studielink.nl. Je komt dan op de aanmeldpagina van ArtEZ terecht.
     
  2. Voer je persoonlijke gegevens en DigiD in. 

    Een DigiD kun je aanvragen via www.digid.nl. Houd er rekening mee dat het aanvragen van een DigiD in de praktijk soms tien werkdagen kan duren.

    Wanneer je voor de eerste keer inlogt bij Studielink houd dan (als je die al behaald hebt) je diploma en cijferlijst bij de hand. Indien je al eerder post van DUO (voormalig IB-Groep) hebt gehad, vind je daarop ook een O&W correspondentie-nummer dat je in kunt vullen.
  1. Meld je aan voor de toelatingsprocedure van de gewenste opleiding (maximaal 5). Je verzoek voor aanmelding voor een toelatingsexamen/auditie komt via Studielink binnen bij de afdeling Studentenzaken van ArtEZ.  

Je ontvangt uiterlijk binnen een maand een ontvangstbevestiging per e-mail van de afdeling Studentenzaken.

 

Maak je een onjuiste keuze dan dien je je aanmelding binnen Studielink opnieuw te doen. De afdeling Studentenzaken neemt dan contact met je op.
 

 

 

Ga naar Studielink

 

Naar Studielink

 

 


Meer informatie
Neem voor vragen over  aanmeldingen contact
op met de afdeling Studentenzaken


Navigatie:


Opleidingskeuze: